|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | All |
| Digital LCD Module Type: | All |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item | 24" inch |
| Outline Dimension | 612.7x132.1x8.4mm |
| Display Area | 597.9x112.1mm |
| Resolution | 1920x360 |
| Interface | LVDS |
| Display Mode | IPS |







