|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Screen Size: | ≤17" |
| Application: | Indoor, Computer, Advertising, Outdoor, Surveillance, Big-Screen Project, Taxi, Graphic Design, Mobile Phone |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Panel dimension | 57.54 x 79.2 x 3 mm |
| Active area | 48.6 x 64.8 mm |
| Category | Custom-made |
| TN | STN Blue with Led backlight white |
| Temperature | Wide temperature range |
| Interface | SPI |
