|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Screen Size: | ≤17" |
| Application: | Indoor, Graphic Design |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Panel dimension | 493.7 x 320.1 mm |
| Active area | 473.76 x 296.1 mm |
| Controller IC | T6963C |
| Color Configuration | R.G.B. stripe |
| Panel Surface Treatment | Anti-glare |
| Interface | SPI |







