|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Screen Size: | ≤17" |
| Application: | Indoor, Outdoor |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Panel dimension | 50.5X69.7X2.9 mm |
| Active area | 43.2X57.60 mm |
| Controller IC | T6963C |
| Color Configuration | R.G.B. stripe |
| Panel Surface Treatment | Anti-glare |
| Interface | SPI |
Company Profile:








FAQ