|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | All |
| Digital LCD Module Type: | All |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Item | 2.4" inch |
| Outline Dimension | 42.72x58.70x2.15mm |
| Display Area | 36.72x48.96mm |
| Resolution | 240x320 |
| Interface | SPI-4 line |
| Display Mode | IPS |
Company Profile:







