|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Screen Size: | 5-15 Inches |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Panel model: | RTP |
| Structures: | Glass+Glass |
| Size: | 10.4" inch |
| Active Area: | 211.8x159.0mm |
| OD Size: | 225.0x172.0x1.5mm |
Pictures:
Company Profile:








FAQ