|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | All |
| Digital LCD Module Type: | All |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Specification:
| Item | 29" inch |
| Outline Dimension | 702.4x200.43x11.8mm |
| Display Area | 698.4x196.43mm |
| Resolution | 1920x540 |
| Interface | LVDS |
| Display Mode | IPS |
Pictures:
Company Profile:








FAQ